Розлучення з ув’язненим
Розлучення з ув’язненим

Подати на розлучення з ув’язненим

Подати на розлучення з ув’язненими чоловіком в РАЦСі

Подати на розлучення з ув’язненими чоловіком в РАЦСі

На щастя, українським законодавством передбачено розірвання шлюбу, як за двостороннім, так і за одностороннім бажанням. Однак розлучення через РАЦС на підставі ст. 106 СКУ відбувається тільки за взаємною згодою подружжя.

Тому навіть якщо подружжя не змогло досягти взаємної згоди на розлучення, вихід є! В цьому випадку необхідно оформити та подати в суд позовну заяву про розірвання шлюбу із засудженим. Згідно з ч. 1 ст. 110 Сімейного Кодексу України ініціатором позовної заяви може бути будь-який з подружжя.

Як оформити розлучення з ув’язненим? Допомога адвоката

Як оформити розлучення з ув’язненим? Допомога адвоката

Розлучення з ув’язненими чоловіком - тема, яка потребує особливої уваги. Як же розлучитися з ув’язненими чоловіком? Це питання виникає, коли у когось з подружжя в силу певних життєвих обставин не залишається бажання зберігати сім’ю.

Без сумніву, в цьому випадку розлучення стає кращим рішенням. А з огляду на те, що при розлученні з ув’язненими чоловіком необхідно володіти певними знаннями та мати достатньо досвіду, рекомендуємо звертатися за допомогою до хорошого сімейного адвоката, який зможе зробити розірвання шлюбу із засудженим максимально комфортним для Вас.

Хороший юрист у сфері сімейного права, як ніхто інший, знайомий з українським законодавством і зможе спланувати всі кроки наперед. Це допоможе Вам уникнути непередбачених обставин в процесі розлучення з ув’язненими чоловіком і вийти з відносин без зайвої витрати часу і коштів.

Розлучення з ув’язненим в порядку окремого провадження через суд

Розлучення з ув’язненим в порядку окремого провадження через суд

За положенням цивільного процесуального кодексу України передбачена можливість звернення до суду із заявами в порядку окремого провадження.

Згідно з ЦПК України за заявою будь-якого з подружжя розгляду підлягають також ті справи, які стосуються людей, позбавлених волі.

При цьому кожен сімейний адвокат знає, що для того, щоб оформити та подати документи для розгляду справи в такому випадку, необхідно, щоб були дотримані певні положення. В іншому випадку звернення в порядку окремого провадження стає безпідставним.

Обов’язковими умовами для розлучення з ув’язненим чоловіком саме в порядку окремого провадження є:

  • наявність вироку суду, який вже вступив в законну силу;
  • вирок суду, в якому видом покарання визначено саме позбавлення волі, а не який-небудь інший вид покарання.

У випадках коли особа, щодо якої розглядається справа, знаходиться в ізоляторі та справа ще підлягає розгляду, або вироком суду передбачений інший вид покарання, звернення із заявою в порядку окремого провадження стає безпідставним.

У цьому конкретному випадку можливо оформити та подати позов про розірвання шлюбу. Основною перевагою розірвання шлюбу в порядку окремого провадження є швидкість розгляду справи в суді.

Як правило, звернення з такою заявою мають прискорений темп розгляду. Це обумовлено тим, що заяви цієї категорії справ вимагають меншого часу на розгляд. Причиною цього є відсутність підготовчих засідань і в більшості випадків судових дебатів. Це дає можливість розглянути справу про розлучення з ув’язненими чоловіком за один місяць з моменту передачі його до суду.

Допомога адвоката при розлученні без дітей з засудженим чоловіком

Допомога адвоката при розлученні без дітей з засудженим чоловіком

Якщо проаналізувати все, написане вище, можна зробити висновок, що одну й ту саму справу по розлученню з засудженим можна вирішувати різними способами. Кожен конкретний випадок розлучення необхідно розглядати, враховуючи набутий юридичний досвід і накопичені знання. Коректно оформити та подати позовну заяву про розлучення можна, використовуючи зразок розірвання шлюбу, і розібравшись в самому порядку розлучення з ув’язненими чоловіком при наявності та відсутності дітей.

Однак бувають випадки, коли сама думка про розлучення викликає дуже неприємні відчуття або в житті просто не вистачає часу на цю важливу справу. В цьому випадку розумним рішенням може стати звернення до сімейного адвоката, який, безумовно, зробить все можливе для розлучення з засудженим за максимально короткі терміни.

Хорошому адвокату з розлучень добре відомий не тільки порядок розлучення з ув’язненими чоловіком, але і всі тонкощі, які з ним пов’язані.

Досвідчений юрист зможе оформити та подати заяву на розлучення без дітей без затримок і неприємностей. Саме тому, більшість людей, які зважилися на розлучення з ув’язненим, не бажають витрачати час даремно, а впевнено довіряють оформити та подати документи на розгляд справи в суд хорошому адвокату.

Розглянувши Ваші документи, адвокат з розлучень зможе запропонувати найбільш раціональні шляхи вирішення поставленого завдання.

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:

  1. Розлучення онлайн
  2. Розлучення за згодою через суд
  3. Розлучення під ключ
  4. Розлучення з дітьми
  5. Розлучення з іноземцем
  6. Поділ майна подружжя при розлученні
  7. Дозвіл на виїзд дитини за кордон
  8. Розлучення через суд
  9. Розірвання шлюбу в Україні
  10. Рішення суду про розірвання шлюбу
  11. Свідоцтво про розірвання шлюбу на підставі рішення суду
  12. Встановлення режиму окремого проживання подружжя в Україні
  13. Divorce from a prisoner in Ukraine

Теги сайту rastorzhenie-braka.com.ua: оформити та подати на розлучення з засудженим Україна, оформити та подати на розлучення якщо чоловік у в’язниці Україна, як оформити й подати на розлучення з місць позбавлення волі, як розлучитися якщо чоловік в СІЗО, як розлучитися якщо шлюб був укладений у в’язниці, засуджений хоче подати на розлучення, як розлучитися якщо шлюб укладено в колонії, розірвання шлюбу із засудженим.

Похожие статьи