Розлучення у суді без присутності
Розлучення через суд без присутності подружжя
При вирішенні питання про розірвання шлюбу часто виникають суперечки з приводу розлучення в суді без присутності подружжя, або одного з них.
Це викликано тим, що іноді у подружжя просто фізично немає можливості бути присутнім на судовому засіданні.
Як же правильно вирішити це питання? Чи можливе розлучення в суді без присутності?
Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України розгляд справи в суді має проходити в присутності обох сторін, а саме - позивача і відповідача. Проте, в житті бувають випадки, коли з якої-небудь причини, чоловік або дружина не має можливості бути присутнім на судовому засіданні по розлученню, але при цьому дуже зацікавлені в максимально швидкому вирішенні питання розірвання шлюбу. Для такого випадку закон передбачає варіант, при якому допускається відсутність позивача або відповідача на розлучення в суді.
Для цього необхідно підготувати заяву з проханням про розгляд справи по розлученню без участі однієї зі сторін і подати заяву в суд. Більш того, це питання також можна вирішити за допомогою адвоката, який за погодженням з Вами зможе представляти Ваші інтереси в суді. У наш час це досить поширений варіант, так як тільки з використанням багаторічного досвіду можна отримати позитивний результат за максимально короткі терміни.
Розлучення через суд без присутності подружжя
Під час розлучення через суд без присутності подружжя необхідно подати в одному примірнику клопотання про розгляд справи без участі сторони. З огляду на положення Цивільного процесуального кодексу України, цей документ можна направити позивачу або відповідачу поштою. При цьому важливо звернути увагу на можливість відстеження знаходження листи і дату його надходження до суду. Така можливість надається тільки при відправці рекомендованого листа, маючи номер якого, Ви з легкістю зможете відстежити знаходження.
Неявка в суд на засідання
Неявка на судове засіданні при розлученні досить поширене явище. Однак на практиці бувають випадки, коли чоловік або дружина, нехтуючи прийнятими положеннями, не передбачають наслідки відсутності сторони на судовому засіданні, прописані в ст. 223 ЦПК України.
Серед них можна виділити:
перенесення розгляду справи;
відмова розгляду справи в разі, якщо позивач не прийшов на засідання;
розгляд справи без участі сторони, якщо відповідач не прийшов на засідання.
Законом передбачається неявка на судове засідання по розлученню одного з подружжя. Правильно підготувавшись до судового процесу, можна вийти з ситуації, що склалася неявки в суд без наслідків.
Допомогти в цьому Вам зможе хороший адвокат, який гідно представить Ваші інтереси при розлученні в суді і доб'ється позитивного результату за максимально короткі терміни.
http://rastorzhenie-braka.com.ua
Звертайтеся до адвоката з розлучень Скрябіну Олексію Миколайовичу зручним способом і розлучення через суд без присутності подружжя пройде максимально швидко і комфортно для Вас!
КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ:
- Адвокат з розлучень в Україні
- Швидке розлучення
- Тимчасовий виїзд дитини за кордон
- Міжнародний адвокат з розлучень
- Розлучення за згодою через суд
- Розлучення під ключ
- Процедура розлучення
- Розлучення без дітей
- Заява на розлучення
- Як подати на розлучення
- Розлучення в Україні, якщо Ви перебуваєте за кордоном
- Легалізація документів
- Позбавлення батьківських прав
- Розлучення для переселенців
- Розлучення за кордоном
- Розлучення онлайн
- Розлучення з дітьми
- Розлучення з іноземцем
- Поділ майна подружжя при розлученні
- Дозвіл на виїзд дитини за кордон
- Розлучення через суд
- Розлучення без документів
- Розлучення без згоди
- Розлучення в іншому місті